Zabrania się kopiowania. Teksty na tym blogu są mojego autorstwa i nikt nie ma prawa się nimi posługiwać.
Wierszyki powstają w mojej głowie, karteczki i inne dziergawki zrobione własną ręką. Jeśli nie to będzie odpowiedni dopisek. Nie kradnij ... za to można posiedzieć niekoniecznie w miłym towarzystwie.
©Copyright by Ines
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
All Rights Reserved
Prawo autorskie (ustawa z 4 lutego 1994 r.)

Obserwatorzy

poniedziałek, 18 lipca 2011

165. Domino 8

I znowu domino na CraftArtWork. Widzę, że sporo osób się wykruszyło ale mi się ta zabawa podoba i mam zamiar wytrwać do końca. Obecnie tematem jest muzyka. Oto moje maleństwo. Kiepsko widać brokatowe nutki. Niestety takie maleństwa jeszcze mi nie wychodzą, albo trzeba używać do tego np mikrokulek.
Jestem w ciągu odwiedzinowym i tym razem padło na Middię. Jak zwykle ploty mocno rozciągnęły nam się w czasie, tym bardziej, że zaczęła produkować kwiatki. Oczywiście wysępiłam kilka i oto one. Zwykłe, z wzorkami i 3D. Nagadałam jej jeszcze jakie by były fajne i sobie poszłam, a teraz czekam na efekty gadania:D Kwiatki można zakupić u niej w sklepie, wybierając dowolne kolory. Znaczy się kwiatki na życzenie.

10 komentarzy:

 1. Kwiatki 3D biją wszystkie na głowę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. są zarąbiste w połączeniu z pieciopłatkowymi:D

  OdpowiedzUsuń
 3. zabawa w domino podoba mi się, fajny będzie taki zestawik, kwiatki podobają mi się bardzo, szczególnie te z drugiego zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. oj tak są fajne ... a szczególnie te 3D

  OdpowiedzUsuń
 5. A to już zasługa Middii:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarz :D