Zabrania się kopiowania. Teksty na tym blogu są mojego autorstwa i nikt nie ma prawa się nimi posługiwać.
Wierszyki powstają w mojej głowie, karteczki i inne dziergawki zrobione własną ręką. Jeśli nie to będzie odpowiedni dopisek. Nie kradnij ... za to można posiedzieć niekoniecznie w miłym towarzystwie.
©Copyright by Ines
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
All Rights Reserved
Prawo autorskie (ustawa z 4 lutego 1994 r.)

Obserwatorzy

wtorek, 22 marca 2011

118. Kolene maleństwo, prezenty i blog hop candy

Stworzyłam kolejne maleństwo oczywiście na wyzwanie Craft ArtWork. Dalsza część domina. Należało swoją kostkę uzupełnić ciachem do kawy i kolejną kostkę zacząć ciachem. Oto moje słodkości. Samotna babeczka jest taka sama jak jedno z ciastek na poprzednim kawałku. Poszłam na łatwiznę i użyłam papieru Piece of Cake. Jako tło do drugiego kartonika posłużył mi stempelek z craftmania.plA teraz pochwalę się czymś przepięknym. Podziwiałam u Alojka sowę. Mało powiedziane podziwiałam. "Wyzwałam" ją od sadystek, żebym ja takich piękności nie mogła macać. Uknuli spisek z Tengelem i po zezwoleniu na przekazanie adresu stałam się przeszczęśliwą posiadaczką rzeczonej. Ale Jola jest szalona i do sowy dorzuciła jeszcze przecudne koronkowe jajo i różne naklejki wielkanocne. Dziękuję szalona kobieto. Sprawiłaś mi ogromną radość nie tylko sową ale możliwością podziwiania z bliska Twojej twórczości. Potrzebuję miliona lat pracy by dojść do takiej perfekcji. Kurcze dacie wiarę że wszystkie ząbki są równe? U mnie wyglądają jak nie wiem co.
***************
Poza tym do 15 kwietnia można zapisywać się na potrójne Candy w Digi Scrap. Dlaczego potrójne? Ponieważ można się zapisać na słodkości w aż trzech miejscach.
1. U Agnieszki na blogu Radości małe i duże2. U Kasi na blogu Artnova243. oraz na blogu firmowym Digi-ScrapPoza tym dziewczyny poszukują projektantek zatem kto ma ochotę może spróbować.

12 komentarzy:

 1. mniamuśne te... jak im tam... domina ;o))

  OdpowiedzUsuń
 2. aż się na kawę chce co?:D

  OdpowiedzUsuń
 3. I się nie pochwaliłaś? Fajnie chociaz było?
  A prezenty - jestem pod wielkim wrażeniem tych prac :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu się chwalę teraz:D O pracach Joli nic mi nie mów ... pokłony przed nią bić

  OdpowiedzUsuń
 5. Agnieszko nie trzeba miliona lat, u mnie 2,5 lat to juz trwa i technika jeszcze dlugo nie bedzie doskonala, ale widzac Twoja prace na forum uwazam ze szybko mnie przescigniesz.Najwazniejsze jednak wszystkim jest to ze sprawilam ci radosc.To dla mnie chyba nie mniejsza satysfakcja niz da Ciebie "macanie" tej sowy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Annar Dziękuję:D
  Jolu chyba przeceniasz moje siły:D Posiadam już wytwory Twoje i Dawida i niezmierna to przyjemność patrzeć na nie:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Same smaczności!!! Domino urocze :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki mój ulubiony miesiącu:D

  OdpowiedzUsuń
 9. Kysz z tymi ciasteczkami, babeczkami z kremem, jak się odchudzam :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarz :D