Zabrania się kopiowania. Teksty na tym blogu są mojego autorstwa i nikt nie ma prawa się nimi posługiwać.
Wierszyki powstają w mojej głowie, karteczki i inne dziergawki zrobione własną ręką. Jeśli nie to będzie odpowiedni dopisek. Nie kradnij ... za to można posiedzieć niekoniecznie w miłym towarzystwie.
©Copyright by Ines
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
All Rights Reserved
Prawo autorskie (ustawa z 4 lutego 1994 r.)

Obserwatorzy

środa, 25 maja 2011

151. I jeszcze raz ...

się chwalę, ponieważ dotarły do mnie kolejne prezenty urodzinowe. Od Kasi53 poducha z szydełkowym frontem, do kompletu serwetka okrągła i słodycze, niestety naruszone. Poducha fantastycznie wpasowuje się do sypialni i już zajęła tam honorowe miejsce.Pokazuję zaległe papierki, które stworzyła Middia, a które najbezczelniej zwinęłam ze stołu w ramach drugiej części prezentu urodzinowego.Kolejny prezent to łączony od Asi i od Alojka. Od Asi dostałam przepiękny chustecznik, niebiesko-brązowy i na dodatek z sową! Zakochałam się w nim na amen, a w związku iż znowu rozpakowywałam prezent przy mamie musiałam użyć mocnych argumentów by go nie zwinęła. Jest tak misternie wykonany, że szok. Zero zagięcia, zero zacieków - mistrzostwo świata. Jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebować takiego oryginalnego prezentu to bez wahania polecam. Do chustecznika dołączona była zawieszka. I jeszcze świeca od Joli oczywiście niebieska, nie wiem jak ona to robi ale równie okrutnie mi się podoba i niedoczekanie żebym ją zapaliła.

6 komentarzy:

 1. FIU FIUUUUUUUU, ale skarby :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdraszczam Ci okrutnie wszystkiego - piękne prezenty dostałaś (i nie mówię tu o swoim oczywiście!) :)*

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj jakie skarby dostałaś :) piękne wszystkie, co do jednego :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale cuda dostałaś. Od Joli też mam świeczkę i też jej chyba nigdy nie zapalę :)) Takie one ładne że aż szkoda. Podusia za to taka zakręcona że szok, pewnie na szydełku kręcona ;) a ja nie szydełkowa jestem. I ta sowa i zawieszka i papierki i słodycze...no nie, wszystko piękne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podusia owszem szydełkowa:D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarz :D