Zabrania się kopiowania. Teksty na tym blogu są mojego autorstwa i nikt nie ma prawa się nimi posługiwać.
Wierszyki powstają w mojej głowie, karteczki i inne dziergawki zrobione własną ręką. Jeśli nie to będzie odpowiedni dopisek. Nie kradnij ... za to można posiedzieć niekoniecznie w miłym towarzystwie.
©Copyright by Ines
PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
All Rights Reserved
Prawo autorskie (ustawa z 4 lutego 1994 r.)

Obserwatorzy

piątek, 1 października 2010

30. Wyniki Candy!

Wiem z jaką niecierpliwością zagląda się, w wyznaczonym na losowanie terminie, na blogi. Ten dreszczyk emocji czy może mi się uda, zdziwienie czemu jeszcze nie ma wyników przecież termin już jest lub minął. Też tak macie? Ja tak mam i dlatego nie będę się znęcać, czekając do wieczora albo do jutra. Tym bardziej, że ani sierotki, ani Marysi do losowania nie mam i posłużyłam się stosowaną powszechnie maszyną ze stronki random.org. Nie przedłużam. Losowanie pierwsze w celu wyłonienia posta z którego jedna osoba otrzyma kolczyki
Zaczyna się od 17 bo w 17tym poście ogłosiłam candy, kończy na 29 bo przecież napisałam, że wylosuję jeden post z tych które powstaną w czasie trwania candy. Zatem maszyna losująca wybrała 17, co nie powiem cieszy mnie bo to post z największą liczbą komentarzy. Teraz trzeba wylosować szczęśliwą lub szczęśliwego ( bo faceta wśród chętnych też mam). Komentarzy jest 28 z czego odliczamy moje i tych którzy nie mają bloga lub nie zgłosili chęci udziału. Zostają 23 komentarze. Maszyna w ruch i oto szczęśliwy numerek:
2 to Polly - wybrała piasek pustyni. Bardzo proszę Szanowną o kontakt i podanie adresu do wysyłki. Damy jej termin do 10.10.10, jeśli przez ten czas nie dostanę namiarów losowanie odbędzie się ponownie.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciżczyni i bardzo żałuję, że mi się nie udało, bo kolczyki przecudnej urody!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Polly! Mąż chyba wrózbita jakiś, przewidział że nie wygram i w sobotę zrobił mi sam! komplecik z piaskiem pustyni;) Pierwszy raz bawił się w robienie biżuterii - zdjęcie muszę zrobić i pochwalić się na blogu;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marinko koniecznie się pochwal:D a mąż skoro taki wróżbita to niech nam powie na które candy się zapisywać;))

  OdpowiedzUsuń
 4. no żeż szlag, że tez ja szczęścia w losowaniu nie mam ;)
  gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ech, nie mam szczęścia :) ale Polly serdecznie gratuluję, może załapię się na kolejną Noc Kairu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie mam stan przed-zawałowy !!!!!! wygrałam swoje pierwsze Candy i to jeszcze jakie cuda mi się dostaną !!!! sama sobie nie wierzę w to szczęście ;D już śmigam na maila mój adres ;DDD


  Seseseseeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń
 7. Lao i Aggele jeszcze nie jedno candy do wygrania:D Polly już mam:D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarz :D